Spływ kajakowy Drawski Park Narodowy

Organizacja spływów kajakowych to świetny sposób na aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. Jeśli szukasz ciekawej propozycji na weekend lub wakacje, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy spływy kajakowe na rzece Drawa, jednej z najpiękniejszych rzek w Polsce. Drawa to rzeka o urozmaiconym charakterze, płynąca przez malownicze krajobrazy Puszczy Drawskiej i Drawieńskiego Parku Narodowego. Na jej trasie znajdują się liczne zakręty, bystrza i progi, które zapewniają emocje i wyzwanie dla każdego kajakarza. Spływ kajakowy na rzece Drawa to niezapomniana przygoda dla całej rodziny, grupy przyjaciół lub firmy.

Oferujemy spływy kajakowe na różnych odcinkach rzeki Drawy, dostosowanych do poziomu zaawansowania i preferencji uczestników. Możesz wybrać spływ krótki (2-3 godziny), średni (4-6 godzin) lub długi (cały dzień lub kilka dni). Możesz też zdecydować się na spływ indywidualny lub grupowy, z przewodnikiem lub bez. Dysponujemy kajakami jednoosobowymi i dwuosobowymi, wyposażonymi w kamizelki ratunkowe i inne niezbędne akcesoria. Zapewniamy transport kajaków na miejsce startu i z miejsca zakończenia spływu. Możemy też zorganizować nocleg i wyżywienie dla uczestników spływu.

spływ kajakowy drawa

Zalety spływu kajakowego na terenie Drawskiego Parku Narodowego

– Drawski Park Narodowy jest jednym z najpiękniejszych parków narodowych w Polsce, położonym na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodniopomorskim.
– Park obejmuje obszar ponad 113 km2, z czego ponad 35% stanowią jeziora i rzeki. Największym jeziorem jest Jezioro Drawsko, które ma 18 km długości i 4 km szerokości.
– Park jest siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt, w tym wielu chronionych i zagrożonych wyginięciem. Można tu spotkać m.in. bobra, wydrę, rysia, żurawia, bociana czarnego, orła bielika i wiele innych.
– Park oferuje wiele atrakcji turystycznych i edukacyjnych, takich jak szlaki piesze, rowerowe i kajakowe, ścieżki przyrodnicze, punkty widokowe, muzea i zabytki. Można tu podziwiać piękno krajobrazu polodowcowego, zróżnicowanego ukształtowania terenu i bogactwa przyrody.
– Drawski Park Narodowy jest miejscem idealnym dla osób szukających odpoczynku i kontaktu z naturą, a także dla tych, którzy chcą poznać historię i kulturę regionu. Park zapewnia niezapomniane wrażenia i wspomnienia dla każdego odwiedzającego.

Spływ kajakowy na rzece Drawa to doskonała okazja do podziwiania bogatej fauny i flory tego regionu. Na rzece można spotkać bobry, wydry, łabędzie, czaple i wiele innych gatunków ptaków. Na brzegach rosną bujne lasy liściaste i iglaste, pełne grzybów i jagód. Spływając kajakiem można też zwiedzić ciekawe zabytki historyczne i kulturowe, takie jak ruiny zamku w Krzyżu Wielkopolskim, kościół w Zatomiu czy most kolejowy w Drawnie.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile na łonie natury, nie zwlekaj i zarezerwuj swój spływ kajakowy na rzece Drawie już dziś. To idealna propozycja na aktywny i relaksujący wypoczynek. Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i gwarancję bezpieczeństwa. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Kategoria: informacje, turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *