Usługi hotelowe najwyższej jakości. Poznaj ofertę lord-hotel.pl

Hotel to nie tylko miejsce, w którym goście zatrzymują się na nocleg. Przyjęcie zorganizowane w takich przestrzeniach to wygodna opcja dla tych, którzy planują wesele, czy inną rodzinną imprezę. W mieście Stargard zdecydowanie wyróżnia się hotel Lord. To obiekt specjalizujący się w urządzaniu dużych eventów oraz spotkań w gronie najbliższych. 

Wygodne pokoje hotelowe w Lord Hotel Stargard

Na gości, którzy planują zatrzymać się na noc czekają gustownie urządzone pokoje, w których panuje niepowtarzalny klimat. Centralnym punktem są wygodne łóżka. Zapewniają one głęboki, relaksujący sen dzięki najwyższej jakości materacom, bawełnianym pościelom i wygodnym poduszkom.

Przestrzeń pokoi została starannie zaplanowana, aby umożliwić zarówno relaks, jak i chwile poświęcone na pracę. Powierzchnia jest na tyle duża, że bez problemu zmieszczą się duże walizki oraz inne bagaże. Obiekt przykłada wagę do najwyższych standardów czystości. Personel codzienne wykonuje serwis, wymienia ręczniki, wynosi śmieci i usuwa zabrudzenia. Pokoje można obejrzeć na stronie: lord-hotel.pl.

Wyposażenie pokoi spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości. Do dyspozycji jest telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, sejf, lodówka i minibar, a także czajnik do kawy lub herbaty. standardem jest również bezpłatny dostęp do szybkiego Wi-Fi.

Hotel Lord. Przyjęcie zorganizowane na najwyższym poziomie

Przytulne, dobrze wyposażone pokoje oraz profesjonalna obsługa to nie jedyne wyróżniki tego obiektu. Hotel Lord to idealne miejsce na organizację przyjęć. Przestronne i eleganckie sale mogą pomieścić od kilkunastu do kilkuset osób, a ich niepowtarzalne wnętrza z pewnością stworzą odpowiedni klimat. Można tu zorganizować zarówno kameralne spotkanie w gronie bliskich, jak i dużo większą imprezę.

Właściciele zdają sobie sprawę, że przygotowanie wymaga perfekcyjnej organizacji. Dlatego też dbają o każdy etap przygotowań oraz samego przebiegu uroczystości. Aranżacja sali jest zawsze wykonywana zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Klient może zdecydować się na to, czy sam dobierze detale, czy też zdecyduje się na to, co zaproponuje mu obiekt.

Profesjonalne spotkania biznesowe i konferencje

Kryształowa restauracja to także przestrzeń, która doskonale sprawdzi się, jako miejsce branżowych spotkań. Planujesz spotkanie biznesowe czy konferencję? Lord Hotel oferuje nowoczesne sale, które dobrze sprawdzą się jako przestrzeń do organizacji konferencji. Wyposażono je w najnowsze technologie audiowizualne, pomagające w odpowiednim nagłośnieniu, czy wyświetleniu prezentacji. Dekoracja sali może zostać dopasowana do kolorystyki loga firmy lub innych motywów przewodnich. 

Obiekt zajmuje się również przygotowaniem i serwowaniem posiłków. Zespół szefów kuchni tworzy specjalne menu konferencyjne, które jest zarówno smaczne, jak i efektownie podane. Serwowane są drobne przekąski, które są idealne do jedzenia podczas przerw, bez konieczności przerywania dyskusji. Podczas przerwy na kawę podawane są ciepłe napoje oraz słodkości. Za to na sali uczestnicy mają zapewniony stały dostęp do niegazowanej i gazowanej wody butelkowanej.

Hotel Lord w Stargardzie to miejsce, które przyciąga gości o różnych potrzebach. Dogodne położenie, elastyczne podejście i profesjonalna obsługa sprawią, że każdy będzie się tu czuł doskonale. Szukasz miejsca na wesele? Chcesz zorganizować szkolenie? Twoja firma szykuj się do corocznego podsumowania i omówienia wyników? W każdej z tych sytuacji Hotel Lord będzie Twoim doskonałym partnerem.

Kategoria: informacje, turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *