Wakacje nad morzem z dziećmi – odwiedźcie okolice Ustki!

Wczasy z dzieckiem wymagają o wiele więcej przygotowań niż te spędzane samotnie lub z drugą połówką. Poza rozbudowaną listą rzeczy do zabrania należy też pomyśleć o ciekawych atrakcjach dla najmłodszych i chwilach zasłużonego odpoczynku dla tych nieco starszych. Jeżeli chcecie połączyć te dwa elementy, zamiast wybierać hotel w Ustce — zdecydujcie się na jej malownicze okolice!

Kurorty i hotele nad morzem, szczególnie w czasie wakacji, są oblegane przez turystów z całej Polski. Wybierając się tam z dzieckiem będziecie więc musieli stawić czoła zatłoczonym plażom i deptakom, długim kolejkom i ogólnemu gwarowi. Szczególnie ten ostatni może dać się we znaki — muzyka towarzysząca imprezie nad basenem, głośne rozmowy na sąsiednich balkonach lub odgłosy karuzel ustawionych co krok na promenadzie mogą skutecznie rozbudzić dziecko ze snu. Pociechy nie będą też w najlepszym nastroju, gdy z uwagi na licznych chętnych nie doczekają się upragnionego gofra czy przejażdżki na diabelskim młynie. Irytacja malucha wpłynie też na rodziców i z długo wyczekiwanego wyjazdu jedyną pozytywną pamiątką będzie kupiony naprędce magnes. 

Ale przecież wakacje nad morzem wcale nie muszą wywoływać dreszczy! Wystarczy, że zamiast przeludnionych miejscowości wybierzecie się na ich obrzeża. Oddalone zaledwie kilka kilometrów od najpopularniejszych miast okolice oferują łatwy i szybki dojazd do rozrywkowych centrów, równie sporo atrakcji i — co najważniejsze — upragniony spokój. Domki i apartamenty nad morzem oferują nowoczesne i funkcjonalne pokoje z wysokiej jakości wyposażeniem. Ustronne zacisze zapewni najmłodszym przestrzeń do bezpiecznych harców, a rodzicom umożliwi zrelaksowanie się na własnych zasadach. 

Jeżeli więc chcecie odetchnąć i spędzić nadchodzący urlop nad morzem — szukajcie miejsc oddalonych od tłumów. Może to być np. malownicza wieś Przewłoka w okolicy Ustki. Do centrum miasta dojedziecie bowiem w maksymalnie 5 minut, a otaczający spokój zapewni wymarzone, pełne relaksu wakacje. Komfortowy nocleg w okolicach Ustki zapewnia m.in. Nadmorska Przystań — kompleks domków i apartamentów w pełni dostosowany do dzieci i dorosłych. 

Kategoria: informacje, turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *