Wakacje zakupowe w Londynie.

Londyn jest doskonałym miejscem na spędzenie wakacji z wielu powodów. Ściągają tutaj rzesze turystów z całego świata pragnący zwiedzać ciekawe muzea, liczne atrakcje i historyczne miejsca. Ale miasto to jest również rozsławione ze względu na znajdujące się tutaj, znane na całym świecie sklepy, nic więc dziwnego, że przy okazji wyjazdu wakacyjnego turyści wybierają się również na liczne zakupy za granicą.

OXFORD STREET RAJEM ZAKUPOWYM.

Słynna londyńska ulica Oxford Street przyciąga tysiące turystów. Słynie ona z licznych domów towarowych, nic więc dziwnego, gdyż mieści się tutaj prawie 300 punktów handlowych. New Look, Zara, Mambo, Marks&Spencer – są to marki, których nie trzeba nikomu przedstawiać.
Największą jednak popularnością wśród turystów cieszy się marka Primark. W sklepach oznaczonych tym logo można nabyć mnóstwo produktów bardzo dobrej jakości w rozsądnych, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że w niskich, okazyjnych cenach.

REGENT STREET.

Jest kolejną, cieszącą się ogromną popularnością ulicą zakupową. Najstarsza ulica tego typu na świecie odwiedzana jest w każdym roku przez miliony turystów, znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy największych światowych marek – ubrania od Armaniego czy sprzęt od Apple. Na tej ulicy znajduje się również jeden z największych i najsłynniejszych sklepów z zabawkami, jakim jest Hamleys.

KNIGHTSBRIDGE.

Jest to jedna z najbardziej słynnych i ekskluzywnych dzielnic mieszkaniowych i mieści się w niej również ekskluzywny dom towarowy Harrods. Tutaj swoje sklepy mają najwięksi projektanci oraz producenci na świecie. Kupić tutaj można oryginalną koszulę i buty, alkohol z najwyższej półki oraz najmodniejsze na świecie zegarki. To właśnie do tego miejsca sprowadzają się znane osobistości.

SHEPHERD’S BUSH I GALERIA WESTFIELD.

Kolejne miejsce w Londynie, gdzie znaleźć można mnóstwo sklepów i marketów, a także ogromną galerię handlową, która skutecznie może przytłoczyć swoją potęgą. Ogrom sklepów i miejsc parkingowych a także nieprzebrany wybór marek tych bardziej i mniej znanych – wszystko to sprawia, że na zakupy w Londynie decyduje się ogromna ilość ludzi, z Polski również. W dużej mierze również rzeczy zakupione w Londynie są nabywane przy okazji podejmowanych tam wyjazdów w celach zarobkowych.

WEMBLEY LONDON DESIGNER OUTLET.

Jest potężnym centrum zakupowym, które mieści się w pobliżu najsłynniejszej areny piłkarskiej świata. Miejsce to oferuje przede wszystkim bardzo liczne wyprzedaże a także końcówki kolekcji najbardziej znanych marek.
Znaleźć tutaj można również liczne miejsca, w których skorzystamy z odpoczynku lub zamówimy smaczny posiłek. Jest to więc idealne miejsce dla poszukiwaczy okazji, ponieważ tutaj można je znaleźć z całą pewnością.

CZY WARTO WIĘC WYBRAĆ SIĘ AŻ DO LONDYNU TYLKO PO TO, ABY ZROBIĆ TAM ZAKUPY?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: “Oczywiście!” W ten sposób czynności te zostaną połączone wraz ze zwiedzaniem miasta – a już w tym celu warto z pewnością odwiedzić Londyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *