Zabytki, których nie możesz ominąć, zwiedzając Barcelonę!

Barcelona jest pierwszym miejscem, które musisz zobaczyć w Hiszpanii! Niektórzy nawet powiedzieliby, że jest to jedno z ich ulubionych miast na świecie, biorąc pod uwagę, jak piękna Barcelona. I, bądźmy szczerzy, łatwo to zrozumieć, biorąc pod uwagę, ile niesamowitych i najlepszych rzeczy do zrobienia w Barcelonie jest! Barcelona zabytki jakie warto odwiedzić:

Sagrada Família

Zdecydowanie jeden z najpopularniejszych zabytków Barcelony, ta słynna, niedokończona katedra jest jednym z najbardziej wyjątkowych budynków na świecie – zwłaszcza, że jest to jeden z niewielu budynków, który ma stopę zarówno w przeszłości, jak i w przyszłości.
Połączenie przeszłości i przyszłości pozwala zarówno docenić starą historię, jak i przewidzieć jej przyszłą chwałę.

Katedra w Barcelonie

Ilekroć mowa o bardziej ogólnym tytule Katedra w Barcelonie, ludzie myślą o Sagrada Família, prawda? Cóż, w rzeczywistości nie jest to katedra sama w sobie,
Ta katedra jest w pełni zatytułowana Katedra Świętego Krzyża i Świętej Eulalii jest w rzeczywistości znacznie starsza i bardziej ugruntowana niż Sagrada Família i warta zobaczenia w Barcelonie.
Pochodząca z XIII wieku katedra ta jest przesiąknięta bogatą historią i jest jednym z najbardziej imponujących miejsc w Barcelonie.

Montserrat

Nie jest to najłatwiejszy z zabytków, ale zdecydowanie warto zejść z drogi, aby go zobaczyć.
Montserrat to jeden z bardziej naturalnych punktów orientacyjnych w pobliżu Barcelony, który powinien znaleźć się na planie zwiedzania Barcelony każdego podróżnika

Park Güell

Kolejny dla fotografów, ten publiczny park w Barcelonie szczyci się niesamowitymi widokami i żywymi kolorami, które stały się symbolem wycieczki do Barcelony.

Palau Güell

Ta rezydencja została zbudowana przez Gaudiego dla zamożnego biznes mena Eusebi Güell i chociaż budynek ten nie jest od razu rozpoznawalny jako dzieło Gaudiego, ze względu na szczegóły i historię trzeba go odwiedzić.

Teraz po prostu upewnij się, że spacerujesz po budynkach Gaudiego między dniami. W końcu nie chcesz się męczyć i myślisz, że to wszystko, co możesz zrobić w Barcelonie. Jest tak wiele do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *